پاورپوینت رشته معماری با عنوان لویی کان

پاورپوینت رشته معماری با عنوان لویی کان

قبل از خرید حتما توضیحات را کامل مطالعه نمایید

صفحه اصلی
راهنما
محصولات
درباره ما
قوانین
نقشه سایت
تماس با ما

پاورپوینت رشته معماری با عنوان لویی کان

13000 قیمت

پاورپوینت رشته معماری با عنوان لویی کان

پاورپوینت رشته معماری با عنوان لویی کان

پاورپوینت رشته معماری با عنوان لویی کان

در فرمت پاورپوينت . 18 اسلايد قابل ويرايش

لویی کان در 20 فوریه 1901 در جزیره اوزل واقع در استونی متولد شد. خانواده او در 1925 بهآمریکا مهاجرت می کنند و او در 17 ماه مارس 1974 به علت حمله قلبی ، دار فانی را وداع میگوید. مرگ او در ایستگاه فیلادلفیا در شهر نیویورك هنگام بازگشت از مسافرت هندوستان اتفاق افتاد. او یک زندگی پرماجرا را گذرانده است.
وي از همان اوان جوانی در رسم و نقاشی داراي استعداد فوق العاده اي بود و در چندین مسابقه ازحریفان خود پیشی گرفت. قبل از آنکه دبیرستان خود را به پایان برساند می دانست که در آینده چهرشته اي را دنبال خواهد کرد و با ورود به دانشگاه پنسیلوانیا در رشته معماري آغاز به تحصیل کرد تا آنکه به سال 1924 از دانشکده هنرهاي زیباي این دانشگاه فارغ التحصیل شد.در مدرسه، وي بیشتر به شیوه "بوزآر" (مدرسه هنرهاي زیباي پاریس) که شیوه معمول آن زمان در دانشکده هاي هنر و معماري ایالات متحده بود، تعلیم یافت .قرینه سازي، فضاهاي بزرگ و حجم هاي هندسی متوازن ، عواملی بود که در آن زمان، وي را از پیوستن به نهضت هاي در حال توسعه مکاتب مدرن معماري باز داشت.وي به شیوه "بوزآر" به عنوان مقدمه اي براي توصیف روح معماري ، می اندیشید
وي در رابطه با نقش معمار به عنوان یک هنرمند گفته است: " خلق هنر بر آوردن یک نیاز نیست، بلکه آفریدن یک نیاز است."
کان در انتقال مسیر سبک جهانی کارکردگرایی ،به روایت جدیدي از فرمالیسم و یادمان گرایی - که ابتدا از آن به بروتالیزم جدید یاد می شد – معمار تاثیرگذاري در آمریکا بود.
کان ، اما در مقام معمار ، به ترجمان و بیان اهداف و مقاصد جمعی درقالبهاي معماري نیز پرداخت. او از نظرگاه تاریخی ، توانست شکاف یا تحولی در جنبش سنتی معماران مدرن ایجاد کند و بین سازه و
کارکرد بنا ، همسازي ویژه اي برقرار سازد .کان ارتباط بین فضاهاي مربوط به انسان و اجزاي سازنده این فضاها را با روشی نو ، بازگو کرد.

 


خرید

پرداخت آنلاین